Kominki Gdańsk

Zapraszamy do sklepu

Kominki Gdynia

Montaż kominka w Gdańsku wykonany przez naszą firmę to gwarancja na to, że usługa zostanie wykonana w profesjonalny sposób zgodnie ze wszelkimi normami. Stale poszerzana wiedza, doświadczenie oraz profesjonalizm przekłada się na to, że montowane oraz budowane przez nas kominki są bezpieczne podczas użytkowania.

Możemy pochwalić się bardzo długą obecnością na rynku. Działamy od ponad 20lat, a w związku z tym w branży kominkowej jesteśmy niewątpliwymi specjalistami i liderami. Nie chcemy rzucać słów na wiatr, świadczy o to stale rozszerzające się grono zaufanych klientów. Naszym priorytetem jest bezpieczne świadczenie usług, a zleceniodawcy to docenili.

Nasza oferta to także sprzedaż kompletnych piecyków. Posiadamy przedstawicielstwo niekwestionowanego lidera – firmy JOTUL i to właśnie ich produkty zasilają naszą gamę piecyków. Co konkretnie sprzedajemy? Są to wkłady kominkowe, wkłady kominkowe z płaszczem wodny, piece wolnostojące, a także akcesoria kominkowe. Bardzo często przygotowujemy ciekawe promocje, z którymi warto się zapoznać.